دایرکت ادمین / DirectAdminآموزشپنل میزبانی وب

آموزش ورود به دایرکت ادمین

در صورتی که سرویسی رو از فاواچ تهیه کرده اید که دارای کنترل پنل دایرکت ادمین می‌باشد و جهت ورود و دسترسی به آن با مشکل مواجه شده‌اید ابتدا آموزش زیر را مطالعه نموده و در نهایت در صورت حل نشدن مشکل با بخش پشتیبانی هاستینگ فاواچ تماس برقرار نمایید.

 

دایرکت ادمین: یک کنترل پنل است که شما از طریق آن می توانید به هاست خود متصل شده و به واسطه آن فایل های مربوطه را مدیریت نمایید.

آی‌پی: در این آموزش منظور از آدرس آی‌پی، آدرس آی‌پی سروری است که هاست شما بر روی آن ایجاد شده است. نمونه آدرس آی‌پی: ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۲۰

دامنه: در این آموزش منظور از دامنه، آدرس وب سایت شما است که برای آن از فاواچ هاست تهیه کرده اید. نمونه آدرس دامنه: HamedChoobin.iR

پورت: در این آموزش منظور از پورت عددی ۱ الی ۶ رقمیست که پس از علامت ” : ” در ادامه آدرس آی‌پی و یا دامنه می آید. نمونه پورت: ۲۲۲۲

  • نمونه پورت به همراه آدرس آی‌پی: ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۲۰:۲۲۲۲
  • نمونه پورت به همراه آدرس دامنه: HamedChoobin.iR:2222

 

صفحه ورود به دایرکت ادمین به دو شکل قابل دسترسی است: (اطلاعات آدرس آی‌پی سرور و شماره پورت و تمامی اطلاعات تکمیلی باید برای شما باید ایمیل شده باشد، در غیر این صورت با ما تماس بگیرید)

  1. آدرس آی‌پی سرور هاست شما. مثال: ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۲۰:۲۲۲۲
  2. آدرس دامنه ای که برای آن هاست را تهیه کرده اید. مثال: HamedChoobin.iR:2222
    • در صورتی که NS های دامنه خود را بر روی فاواچ بر اساس ایمیل دریافت شده تنظیم کرده باشید می توانید از این گزینه استفاده نمایید.)

 

ورود به دایرکت ادمین

 

کپی کننده عزییز تمامی مطالب این آموزش به صورت اختصاصی نوشته شده است و کپی برداری تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع می باشد در غیر این صورت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت جدی با شما برخورد خواهد شد.

برچسب ها

حامد چوبین

I'm Hamed Choobin, living in I.R.Iran-Qom experiencing Linux OSs since 2010, and has experiences with RedHat Enterprise Linux (RHEL) ,Community Enterprise OS (CentOS) ,Debian,Ubuntu.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن