سئو

اهمیت یادگیری زبان های برنامه نویسی در سئو

ممکن است که به خودتون گفته باشید که اگر برنامه نویسی بلد بودم کارم راحت تر بود. اگر تخصص کافی در این زمینه را نداشته باشید و ندانید که از کجا شروع کنید ، انتخاب مسیر درست ، سخت است.امروز می خواهیم در رابطه با لزوم برنامه نویسی در سئو و  نکات کلیدی و اقداماتی که باید برای شروع انجام دهید تا دانش خود را بالا ببرید می پردازیم.

چرا باید برنامه نویسی را یاد بگیرید؟

یادگیری برنامه نویسی در سئو دارای مزایایی می باشد که در ادامه چند مورد از آنها را بررسی می کنیم:

۱- بهبود در روابط با طراحان وب

به عنوان یک متخصص سئو دائما با طراحان وب سر و کار داریم و توصیه هایی را باید به آنها دهیم. درک تصمیمات و نوع افکار آنها برای مهم است و به بهبود روابط و همکاری با آنان به ما کمک می کند.

۲- کسب تخصص در سئو

درک نحوه برنامه نویسی شما را به یک سئوکار حرفه ای تبدیل می کند. روش های پیاده سازی سایت و نوع عملکرد آنها باعث می شود تا سئو خود را بهتر انجام دهید.بطور کلی، به عنوان  یک سئوکار، کارهای تکراری زیادی را انجام می دهیم و کاهش زمان در انجام امور تکراری بسیار مهم است.

اینکار فرصت انجام کارها و تمرکز بر روی استراتژی ها و کارهایی را که بصورت اتوماتیک نمی توانید انجام دهید را فراهم می کند.

۳- بالا بردن آنالیز داده ها

محدوده هر سطر در اکسل ۱,۰۴۸,۵۷۶است. یک متخصص سئو، با دریایی از داده سرو کار دارد. . گاهی اوقات این تعداد به صدها میلیون داده می رسد. پس کار با زبان های برنامه نویسی مانند  Rیا Python یک روش عالی برای دستیابی به این حجم از داده می باشد.

۴- سطح دانش

در بسیاری از کشورها آشنایی با برنامه نویسی از دوران ابتدایی تحصیل آموزش داده می شود. پس آموختن آن یکی از موارد ضرروی می باشد. لازم نیست کاملا تخصصی این موضوع را یاد بگیرید.توصیه می شود که با حداقل مفاهیم و منطق برنامه نویسی آشنایی داشته باشید.

چه زبان برنامه نویسی در سئو مورد نیاز است؟

برخی افراد می گویند که ما در حد مقدماتی با برنامه نویسی آشنایی داریم. بسیار عالی ست. نیازی نیست که از اول شروع کنید به هرچه علاقه دارید همان را از ادامه دهید.

منطق بسیاری از زبان های برنامه نویسی یکی است. اما اگر قصد شروع را دارید و نمی دانید که چه زبانی را انتخاب کنید، دو پیشنهاد برای شما دارم.

python

اگر دلیل اصلی شما برای یادگیری برنامه نویسی کار با داده ها و بررسی داده ها می باشد، زبانی بهتر از پایتون (python) وجود ندارد.

پایتون دارای توابع کتابخانه ای زیادی است که برای تجزیه و تحلیل داده ها طراحی شده است. و این زبان بسیار پیشرفته تر از زبان هایی مانند R است.

JavaScript

اگر می خواهید در زمینه طراحی وب فعالیت کنید و سئو فنی بهتری را می خواهید داشته باشید، و همچنین می خواهید درک کنید که وب سایت ها چگونه ساخته می شود، جاوا اسکریپت (javascript) یک زبان برنامه نویسی فوق العاده قوی است که در چند سال اخیر برای استفاده در وب سایت ها طراحی می شود.

همچنین زبانی مانند Node.js که نوعی جاوا اسکریپت است، که بک اند را می توانید با آن انجام دهید.تنها مورد در یادگیری جاوا اسکریپت این است که باید CSS و HTML را یاد بگیرید. اما نسبت به پایتون پیچیده تر است.

لینک های مرتبط :

سئو چیست؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن