اخباراخبار سایت

خدمات هاست و دامنه فاواچ موفق به دریافت نماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی شد

نماد اعتماد الکترونیکی گواهینامه‌ای به منظور جلب اعتماد کاربران در هنگام مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را به این مراکز تجاری الکترونیکی برعهده دارد. .اعطای این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد.

اعطای این نشان به این منظور انجام می‌شود که خریدار در هنگام مراجعه به فروشگاه اینترنتی بتواند به آن سایت یا فروشگاه اینترنتی اعتماد کرده و با اطمینان از این‌ که این سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

خدمات هاست و دامنه فاواچ موفق به دریافت نماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی یا همان enamad شده است.

نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. اگر در سایتی مانند سایت خدمات هاست و دامنه فاواچ با آدرس اینترنتی www.Favach.net این نماد را مشاهده کردید به راحتی می‌توانید به آن سایت اعتماد کرده و خرید خود را با آرامش خاطر و اطمینان انجام دهید.

سپاس از اعتماد شما

فن آوران فاواچ

برچسب ها

حامد چوبین

I'm Hamed Choobin, living in I.R.Iran-Qom experiencing Linux OSs since 2010, and has experiences with RedHat Enterprise Linux (RHEL) ,Community Enterprise OS (CentOS) ,Debian,Ubuntu.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن